دقت تجهیز

دقت تجهیز با هدف ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی در حوزه اندازه‌گیری، ابزار دقیق، کنترل و اتوماسیون به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، آب و فاضلاب، نظامی، غذایی، شیمیایی و … آغاز به فعالیت نمود.
این مجموعه با بهره‌مندی از تجربه بالای مدیران و پرسنل خود در صنعت و بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد و فراهم نمودن بستری مناسب، توانسته است خود را به عنوان یکی از مجموعه‌های پیشرو در ارائه خدمات بازرگانی و مهندسی در صنایع مختلف مطرح نماید. همچنین با بهره‌گیری از روابط بین المللی گسترده و دفاتر خود در اروپا و آسیا، همواره خدمت رسانی به صنایع مختلف کشور در تامین تجهیزات، از معتبرترین شرکت‌های جهان در این حوزه، بوده است.
شایان ذکر است که با عنایت به حساسیت بالای تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف، همواره رعایت اصول کیفی از مهم‌ترین سیاست‌های این مجموعه بوده و تمامی محصولات بر اساس استانداردهای بین المللی همچون ANSI ،API ،ASME ،EN ISA و … قابل ارائه خواهند بود. دقت تجهیز در زمینه تجهیزات اندازه‌گیری، ابزار دقیق، اتوماسیون و کنترل در مشاوره و تامین انواع تجهیزات هیدرولیک، نیوماتیک و الکتریک، همواره تلاش در یاری رساندن به بخش‌های مختلف صنعت کشور داشته و امید آن دارد به سهم حقیر خود بتواند در راستای بر طرف نمودن احتیاجات صنایع مختلف کشور و اعتلای نام ایران اسلامی، با افتخار گامی هر چند کوچک و ناچیز بردارد.